STRONA PROMOCYJNA EXPEKT77.com - BONUS 100% od depozytu do 222 zł + KONKURS Z NAGRODAMI DLA GRACZY
Bonus 222zł w EXPEKT.com
Regulamin promocji bonus 100% w Expekt.com
1) Oferta
1.1 - Sportowa oferta powitalna dotyczy bonusu 100% od pierwszego depozytu do 200 PLN lub równowartości w innej walucie.

1.2 - Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla klientów mieszkających w: Polsce.
Belgii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Grecji, Niemczech, Norwegii, Polsce, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii i Szwecji
Jeśli nie jesteś rezydentem jednego z powyższych krajów, nie możesz skorzystać z oferty. Expekt zastrzega sobie prawo do poszerzenia lub zmiany listy krajów objętych ofertą według własnego uznania.

1.3 - By skorzystać z oferty, gracze muszą założyć konto w Expekt, potwierdzić adres e-mail i zgłosić chęć udziału, rejestrując się na stronie promocji.
1.4 - By odebrać bonus, gracze muszą dokonać wpłaty na konto (szczegóły dotyczące minimalnych wpłat są dostępne na stronie promocji) i obrócić zdeponowaną sumą raz na zakładach o minimalnym kursie 2,00. Zakłady systemowe nie są brane pod uwagę. Gracze, którzy spełnią warunki obrotu depozytem, otrzymają bonus w ciągu 14 godzin.

1.5 - By otrzymać bonus powitalny w pozostałych sekcjach Expekt, gracze muszą dokonać kolejnych wpłat i spełnić dodatkowe wymagania wyszczególnione w regulaminach poszczególnych działów: poker lub kasyno.

2) Warunki obrotu bonusem
2.1- By wypłacić bonus, gracze muszą obrócić nim przynajmniej cztery razy na zakładach z minimalnym kursem 2,00
2.2 - Gracze mogą śledzić status swojego bonusu tutaj (tylko po zalogowaniu).

2.3 - Prosze również pamiętać, że nie będzie możliwości wypłacenia srodków z konta gracza, przed dokonaniem w/w obrotu kwotą bonusa. W obrót bonusem, wliczane sa zakłady niezależnie od tego czy sa wygrane czy przegrane, ważny jest kurs zawieranych zakladów, na poziomie minimum 2.0.

2.4 - Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione w ciągu [60] dni (lub innego okresu wyszczególnionego w regulaminie) od momentu przyznania bonusu, jego nieobrócona część zostanie odpisana od stanu konta.


3) Inne warunki
3.1 - Sportowa oferta powitalna nie może być łączona z innymi promocjami w Expekt.

3.2 - Z oferty mogą skorzystać tylko nowi gracze.

3.3 - Graczom/ użytkownikom danego adresu IP przysługuje tylko jeden bonus.

3.4 - Płatne powiadomienia sms nie są wliczane do wymaganego obrotu.

3.5 - Nadużycie lub próba nadużycia oferty spowoduje zamknięcie konta bez zwrotu znajdujących się na nim środków. Dochodzenia w sprawie nadużycia oferty są prowadzone przez Expekt i każda sprawa jest rozpatrzana według uznania Firmy.

3.6 - Expekt zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłaty lub próby wypłaty bonusu, jeśli dopatrzy się nadużycia oferty.

3.7 - Expekt może zażądać okazania dokumentu potwierdzającego wiek gracza oraz dowodu wpłaty w dowolnym momencie.

3.8 - Z konta w serwisie Expekt może korzystać tylko osoba, która je założyła. Złamanie tego warunku spowoduje natychmiastowe zamknięcie konta oraz wykluczenie jego właściciela z udziału w promocji.

3.9 - Powyższy regulamin jest dodatkiem do regulaminu ogólnego Mangas Gaming Malta Limited. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu lub całkowitego wycofania promocji według własnego uznania.

3.10 - W kwestiach spornych angielska wersja regulaminu jest nadrzędna.

3.11 - Expekt zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłaty bonusu, jeśli zaistnieje podejrzenie nadużycia promocji lub popełnienia jakiegokolwiek innego oszustwa.
Strona Expekt77.com jest stroną promocyjną bonusu w Expekt. Oficjalna strona Expekt znajduje się pod adresem Expekt.com.